EMEKLİLİK PLANLAMA

Sigortalı vatandaşların (işçi memur veya esnaf) emeklilik sitemine girişleri, yatırmış oldukları primleri, emeklilik şartları, borçlanma imkanları vb. bilgilerinin değerlendirilerek hangi statüden ve ne zaman emekli olabileceği, bunlara ait fırsat ve maliyet analizleri yapılarak zamanında ve gerekli emeklilik planlamalarının yapılması.

 

Yurtdışı emeklilik

Asgari miktarda prim ödeyerek, yüksek maaş almanıza yardımcı oluyoruz. Yurdışı borçlanma ile ilgili her türlü iş ve işlemlerin takip ve yönetimi.

 

Malulen emeklilik

Belli hastalıkları olan vatandaşlarımıza sosyal güvenlik sisteminden daha kolay emeklilik imkanları tanınmaktadır. Hangi hastalıklarda vergi indirimi veya çalışma gücü kaybının ne kadara tekabül ettiği, buna göre emeklilik planlaması hakkında kişiye özel bilgilendirmeler.

 

Hizmet tespit davaları

Geçmişte bir işyerinde çalışıp sigortasının yatırılmaması (sigortalılığının sağlanmaması) çok sık karşılaşılan bir gerçekliğimiz olup bu konuda geriye dönük olarak söz konusu çalışma günlerinin idari veya dava yoluyla tespitinin yapılarak hizmet günlerinin kazandırılması konusunda her türlü idari ve hukuki süreçlerin takip ve yönetimi.

 

KISACA EMEKLİLİK BROŞÜRÜ